БРВ Киев, ЧАО 

Киев

Сферы деятельности

Товары народного потребления (непищевые)

Розничная торговля

Я хочу тут работать
×

БРВ Киев, ЧАО 

Товариство з обмеженою відповідальністю «БРВ Київ», головним акціонером якого є компанія Black Red White S. A. На сьогоднішній день - це найбільший виробник меблів в Польщі. Офіційним представником Black Red White на меблевому ринку України з продажу меблів в роздріб є "БРВ Київ". Меблі для українського ринку  імпортуються з Польщі та виробляються в Україні в мм. Нововолинськ та Червоноград. 

Продукція компанії експортується в більш ніж 20 країн світу, в тому числі в США, Канаду, Німеччину, Австрію, Бельгію, Норвегію, Швецію, Ізраїль, Хорватію, Болгарію, Грецію, Угорщину, Словаччину, Чехію, Румунію, Боснію і Герцеговину, Росію, Білорусь, Литву, Латвію, Естонію, Казахстан та ін. країни. Меблі, представлені брендом Black Red White, розраховані на споживача із середнім рівнем достатку:  найоптимальніше співвідношення ціни та якості.

Наш асортимент – це меблі для будь-якого приміщення дому чи офісу: кухні, спальні, вітальні, дитячі, передпокої, робочі кабінети. Завдяки доступній ціні, величезному асортименту (більш ніж 3500 найменувань), різноманіттю стилів від класики до модерну. Меблі Black Red White користуються значним попитом.  Крім меблів в салонах-магазинах "Black Red White" продаються товари декору, світлотехніки на вбудована техніка на кухні. Наші дизайнери можуть розробити проект  інтер'єру вашої оселі, кухонь на замовлення. Центральний офіс компанії "BRW Київ" - управління, відділ логістики та відділ маркетингу.

"БРВ Київ" - це більше 20 салонів-магазинів в різних містах України: Київ, Одеса, Львів, Хмельницький, Вінниця, Черкаси, Полтава, Кременчук, Харків, Дніпро, Маріуполь, Запоріжжя, Кривий Ріг, Миколаїв.

"БРВ Київ" компанія європейського зразка пропонує своїм працівникам офіційне працевлаштування, можливість кар'єрного росту, зручний графік роботи, корпоративне навчання та повний соціальний пакет, гарантований чинним законодавством України.